Bizden Haberler
Ana Sayfa
Geri Dön
Eren Holding ile ilgili basında yer alan tüm haberlere kolayca ulaşın.
 • Detaylı Bilgi
  Modern Ambalaj, yeni oluklu mukavva fabrikasını Hadımköy'de hayata geçiriyor
  Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, yeni oluklu mukavva fabrikasını 80 milyon dolarlık yatırımla Hadımköy'de hayata geçiriyor.

  Yıllık 185.000 tonluk üretim kapasitesi ve 73.000 m2 ‘ lik kapalı alanı ile Türkiye’ nin en büyük Oluklu fabrikası olacak tesis, 4 katlı dikey modeli ve tam otomasyon hatları ile dikkat çekiyor.

  275 çalışanın istihdam edileceği tesis, Modern Ambalaj’ın oluklu mukavva üretimi alanında 7. fabrikası olarak hizmet sunacaktır. 1997 yılında kurulan Çorlu tesisi ile başlayan Modern Ambalaj, sonraki yıllarda hizmete açılan Manisa, Kayseri, Bursa, Gebze ve Eskişehir tesisleriyle halihazırda 190.000 m2 kapalı alanda yılda 600.000 ton ile Türkiye'deki en büyük oluklu üretim kapasitesine sahiptir.

  Ton bazında Türkiye'nin en büyük fabrikası

  Enerji, ambalaj, kağıt, çimento ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye'de 52. yılını geride bırakan Eren Holding’in amiral sektörlerinden oluklu mukavva alanında yaptığı 80 milyon dolarlık yeni yatırım, ton bazında Türkiye'nin en büyük fabrikası olacak.

  Eren Holding ve bünyesindeki tüm şirketler “Türkiye’nin Eren” i sloganıyla çıktığı yolda sadece Türkiye için değil, dünya için de geleceği aydınlatacak işlere imza atmaya devam edecek.
 • Detaylı Bilgi
  Genel Müdür Ataması
  Ambalaj Grubu Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini başarı ile yürütmekte olan Sn. Kubilay ALKAN, 1 Şubat 2021 tarihi itibariyle Modern Ambalaj Genel Müdürü olarak atanmıştır.
 • Detaylı Bilgi
  2019 ISO 500 Açıklandı
  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2019 Araştırması” sonuçlarına göre Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, geçen seneye göre 6 basamak daha yükselerek 110. sırada yer aldı. Değerlendirmenin şirket bazlı yapıldığı araştırmada, diğer ambalaj şirketimiz Bursa Modern Ambalaj cirosu bu rakama dâhil edilmedi.  Listeye ilk defa 2010 yılında 448. sıradan giriş yapan şirketimizin yıllar itibariyle seyri aşağıdaki şekildedir.

   
  Türkiye’nin dev şirketlerinin bulunduğu listede holdingimize bağlı şirketlerden Eren Enerji 32, Modern Karton 76. Ve Medcem Madencilik 305. sırada yer aldı.

  Gerek şirketimiz, gerekse Eren Enerji ,Modern Karton ve Medcem Madencilik çalışanlarını bu performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.
 • Detaylı Bilgi
  2018 ISO 500 Açıklandı
  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018 Araştırması” sonuçlarına göre Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, geçen seneye göre 6 basamak yükselerek 116. sırada yer aldı. Değerlendirmenin şirket bazlı yapıldığı araştırmada, diğer ambalaj şirketimiz Bursa Modern Ambalaj cirosu bu rakama dâhil edilmedi.

  Listeye ilk defa 2010 yılında 448. sıradan giriş yapan şirketimizin yıllar itibariyle seyri aşağıdaki şekildedir.
   
  Türkiye’nin dev şirketlerinin bulunduğu listede holdingimize bağlı şirketlerden Eren Enerji 29, Modern Karton 57. Ve Medcem Madencilik 405. sırada yer aldı.

  Gerek şirketimiz, gerekse Eren Enerji ,Modern Karton ve Medcem Madencilik çalışanlarını bu performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.
 • Detaylı Bilgi
  International Pizza Expo 2019'a Katıldık.
  4 - 7 Mart 2019 tarihleri arasında Las Vegas Convention Center'da gerçekleşen dünyanın en büyük pizza fuarı olan "International Pizza Expo 2019" 1329 numaralı standda Modern Ambalaj olarak yerimizi aldık.

 • Detaylı Bilgi
  2018 Avrasya Ambalaj Fuarındayız
  “ 2018 Avrasya Ambalaj Fuarı”,  23-26 ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.
  Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kuzey Afrika başta olmak üzere hedef pazarlardan gelen profesyonellerin yer alacağı fuarda, Modern Ambalaj son yeniliklerini ve mevcut projelerini katılımcılarla buluşturacak.