Çalışma Prensiplerimiz
Ana Sayfa
Geri Dön
Modern Ambalaj'ın her fabrikası bünyesinde Kalite ve Ar-Ge Müdürlüğüne bağlı, üretim birimlerinden bağımsız ve tarafsız olarak faaliyetini sürdüren Kalite Şeflikleri bulunmakta, tüm test ve analizler uygun koşullarda ( %50 RH, 23 ±1°C ) şartlandırılmış kalite analiz laboratuarlarında gerçekleştirilmektedir. Hammadde girişinden, üretim ve üretim sonrasında yapılan analizlere kadar tüm kontroller ilgili kalite yönetim sistemleri gereğince kalite kaydı olarak saklanmakta ve istenildiğinde bu analiz bilgileri müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Kullanılan kağıt hammaddelerinin ve ana yardımcı malzemelerin ürün içindeki ve müşteri kullanımı sırasındaki izlenebilirliği kayıt sistemimiz ve kutu üzerine de basılan izlenebilirlik kaşelerimiz ile garanti altına alınmıştır.

Müşterilerin yazılı siparişleriyle bizden istediği ürün spektlerine göre üretilmiş ürünlerimizde çıkabilecek herhangi bir üretim hatası sonrasında, müşterinin bize bu hatayı bildirmesini takiben 24 saat içerisinde müşteri ziyaret edilerek sorunun teknik analizi yapılabilmekte gereken önlemler alınmaya çalışılmaktadır. Bu amaçla kullanılan müşteri hizmetleri mail bilgilerimiz tüm sipariş formlarımızda, internet sitemizde ve yazılı formatlarımızda bulunmaktadır.